Kurumsal

1986 yılında kurulan "ENGİN İZOLASYON" ile başlattığımız, yapılarda su yalıtımı konusunda tecrübe ve bilgi birikimini, 1996 yılında çevresel projelerde Geosentetik ürün tedarik ve uygulama çözümlerini ekleyerek genişlettik. Kazandığımız bilgi ve deneyim ile, ENGEOTEK GEOSENTETİK ÇÖZÜM ve ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ San.Tic.Ltd.Şti.'ni kurduk.

Geride bıraktığımız 38 yılda, 40.000.000 m²'nin üzerinde izolasyon projesini başarıyla tamamladık. Üstün kaliteli geosentetik ürünleri kullanarak, geosentetik uygulama tecrübemizi uluslararası arenada sergilemeye devam ediyoruz. Uzman kadromuz ile verdiğimiz her hizmeti doğru, zamanında ve müşteri beklentilerinin ötesinde bir performans ile yürütmekteyiz.

sizin için;

Projenin başarılı ve sizin için faydalı sonuçlanması amacıyla;

DOĞRU ANALİZ, DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU UYGULAMA bileşenlerinin her birinin önemini bilerek çalışırız. Yaptığımız her işte çevre ve insan bilincine göre hareket ederek, pazar ihtiyaçlarına göre en yeni teknolojiye sahip ürünleri takip eder, ürün gamımızı ve hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli geliştiririz. Projelendirme aşa- masından işin teslimine kadar her aşamada kaliteden ödün vermeden,eksiksiz hizmet veririz. Yapı yalıtımı ve çevresel alanda edindiğimiz teknik bilgi ve saha tecrübemiz ile çözümsüz gibi görünen detaylarınızı standartlara uygun olarak çözeriz.